BRCGS S&D gecertificeerd
Deskundig advies
Duizenden artikelen direct uit voorraad
Prijzen excl. BTW Prijzen incl. BTW
Assortiment

Nieuws

De selectie is aan uw winkelwagen toegevoegd.

Een prachtige donatie aan twee bijzondere goede doelen

05-02-2025 - Auteur: Weststrate

Met trots en dankbaarheid kijken we terug op ons 90-jarig jubileum, dat we samen met jullie hebben gevierd. In plaats van cadeaus vroegen we om donaties voor twee goede doelen die ons na aan het hart liggen: Kinderkamp Zeeland – Humanitas en de DELTA Ride for the Roses. Dankzij jullie gulle bijdragen hebben we een prachtig bedrag kunnen overhandigen aan beide organisaties, die hiermee direct impact maken.

Kinderkamp Zeeland - Humanitas

Voor Kinderkamp Zeeland – Humanitas betekent deze donatie een langgekoesterde wens die in vervulling gaat. Nick van der Avort, Annelies Matthijsen en Nadia Tabla vertelden enthousiast dat ze eindelijk eigen tenten hebben kunnen aanschaffen. Ieder jaar organiseren zij een kamp voor 70 Zeeuwse kinderen die om verschillende redenen niet vanzelfsprekend op vakantie kunnen. Dankzij de nieuwe tenten hoeven ze deze niet langer te lenen, wat hen veel regelwerk en transport bespaart. Zo kunnen ze zich volledig focussen op het creëren van een onvergetelijke ervaring voor de kinderen.

Kinderkamp

DELTA Ride for the Roses

De DELTA Ride for the Roses draagt al jaren bij aan baanbrekend kankeronderzoek via KWF Kankerbestrijding. Piet Lampert, portefeuillehouder sponsoring, was aanwezig bij de overhandiging en het ondertekenen van een sponsorcontract voor één jaar. De opbrengst wordt dit jaar specifiek ingezet voor drie onderzoeken: het risico op borstkanker door blootstelling aan gewasbeschermingsmiddelen, een nieuw geneesmiddel voor de kinderkanker neuroblastoom en een nieuw onderzoek naar darmkanker.

delta

Wij zijn ontzettend dankbaar voor jullie betrokkenheid en vrijgevigheid. Samen maken we echt een verschil!